معرفی بیکینی

بیکینی چیست؟

لباس بیکینی در انگلیسی(bikini ) نوعی مایو زنانه می‌باشد که دارای دو قسمت مشخص مجزا می‌باشد یک قسمت آن سینه و قسمت دیگر وسط بدن ( زیر شکم ) فرد را می‌پوشاند.

برای دیدن فروشگاه بیکینی رزامیس اینجا کلیک کنید!!!

از اینستاگرام رزامیس دیدن فرمایید!!!

تاریخچه بیکینی

لباس بیکینی زنانه در سال ۱۹۴۶ توسط یک طراح فرانسوی به بازار معرفی شد. در سالهای اخیر بیکینی برزیلی از رونق زیادی در سطح جهان برخوردار شده است. بیکینی برزیلی برهنه‌تر از نوع عادی آن می‌باشد. جالب است بدانید که تحولات فرهنگی دهه ۶۰ آمریکا باعث شد که بیکینی وارد سواحل کشورهای آمریکایی گردد و به مرور راه آن به سینما و تلویزیون باز شد.

لباس های بیکینی علاوه بر گونه های مختلف دارای جنس،رنگ و طرح های مختلفی است.

بیکینی صدری صدف دار مدل BI-353

برای دیدن فروشگاه بیکینی رزامیس اینجا کلیک کنید!!!

از اینستاگرام رزامیس دیدن فرمایید!!!

کاربرد بیکینی

بیکینی یک نوع تن پوش زنانه است که  کاربرد اصلی آن در سواحل، هنگام آفتاب گرفتن و استخرها است.

بیکینی ها فقط برای استفاده در سواحل و استخر ها نیست؛ اما برای استفاده در استخر ها بهتر است از جنسی استفاده کنید که در برابر کلر آب مقاوم باشد.

بیکینی یا مایو دوتکه به شدت پرطرفدار و پرفروش است، طبق آمارها درآمد سالیانه از فروش بیکینی رقمی نزدیک به یک میلیارد دلار می باشد. بیکینی در مسابقات والیبال ساحلی زنان نیز استفاده می شود.

پذیرش عام بیکینی به‌سبب طرح لخت و جنجالی‌اش فرایندی آهسته بود. برخی کشورها نیز پوشیدن بیکینی را در سواحل و دیگر اماکن عمومی ممنوع کردند. محبوبیت و مقبولیت این لباس شنا پس از آن گسترش یافت که ستارگان سینمایی چون بریژیت باردو، راکل ولچ، و اورزولا اندرس آن را در فیلم‌های سینمایی پوشیدند و با آن در عکس‌های گلامور ظاهر شدند.

بیکینی، که بدواً نشان تجاری ثبت‌شده‌ای برای رآر بود، امروزه یک نشان تجاری عام است.

بیکینی پاپیونی پولک دار مدل BI-349

برای دیدن فروشگاه بیکینی رزامیس اینجا کلیک کنید!!!

از اینستاگرام رزامیس دیدن فرمایید!!!

تفاوت بیکینی و هیپستر

بسیاری از مدل های لباس زیر زنانه بسیار شبیه به یکدیگر هستند ، بنابراین تصمیم گیری در مورد مناسب ترین نوع شورت زنانه و سوتین را برایمان دشوار می کند. در این راهنما ، ما دو تا از رایج ترین مدل های لباس زیر زنانه را طبقه بندی و بررسی می کنیم : شورت بیکینی ، شورت هیپستر.

لباس زیر بیکینی سبک کلاسیک لباس زیر زنانه است و پوشش متوسطی را در خط کمر و پشت ارائه می دهد. فاق کوتاهی دارد و دقیقاً بالای لگن ، مستقیماً در ناحیه لگن قرار می گیرد. در مورد پشت ، اکثر مدل های بیکینی به گونه ای برش می خورند که باسن کاملاً پوشانده شود. شورت های بیکینی دارای پهلوهای نسبتاً کوتاهی هستند

شورت هیپستر دارای برشی مشابه همانند برش بیکینی ، در قسمت پشت است. هیپستر ، باسن را به طور کامل می پوشاند ، اما ران ها را خیر. تفاوت لباس زیر هیپستر با لباس زیر بیکینی ، در قسمت کمر است. پارچه بیشتری روی کمر شورت هیپستر وجود دارد ، بنابراین کش شورت بالاتر می رود و کناره ها پهن تر می شوند.

بیکینی بافتنی باکس ولنتاین رزامیس

برای دیدن فروشگاه بیکینی رزامیس اینجا کلیک کنید!!!

از اینستاگرام رزامیس دیدن فرمایید!!!

چرا بیکینی؟

اگر بپرسند بین زیبایی و راحتی لباس زیر، کدوم رو انتخاب میکنین جواب خیلی صادقانه ا‌ست: هرچیزی که راحت و سازگار با پوست باشه اولویت داره.برای یک لباس زیر، راحتی و آسایش جزو مهمترین فاکتورهاست.

بیکینی می‌تونه یک انتخاب عالی برای پوشیدن زیر لباس‌های بلند و یا زیر پارچه‌های ضخیم‌تر شبیه جین و پشم باشه.

به دلیل تنوع در رنگ و طرح،لباس بیکینی جزء شاد ترین گونه های لباس محسوب میشود.

امروزه صنعت تولید لباس های زیر زنانه مانند شاخه های دیگر صنعت مد و فشن پیشرفت بسیار زیادی کرده است.

بیکینی از جنس های متفاوتی تولید می شود از جمله نخ و پنبه. مایو یا لباس شنا نام لباسی است که برای شنا کردن از آن استفاده می شود. مایو زنانه انواع مختلفی دارد که مانند بیکینی پوشانندگی آن در مدل های مختلف متفاوت است. جنس الیاف لباس شنا معمولاً از الیاف مصنوعی است. لباس زیر زنانه ی بیکینی و مایو هردو چسبان هستند و در طراحی آن ها اصول یکسانی در نظر گرفته می شود ولی مایو بیشتر برای انجام ورزش در دید عموم پوشیده می شود.

از اینکه در این پست با ما همراه بودین نهایت قدر دانی را داریم.

برای دیدن فروشگاه بیکینی رزامیس اینجا کلیک کنید!!!

از اینستاگرام رزامیس دیدن فرمایید!!!

نوشتن دیدگاه
اسکرول به بالا